Süper Lig’de son iki haftaya girilirken Kayserispor’da Teknik Direktör Burak Yılmaz’ın performansı hayal kırıklığı oluşturdu.

Süper Lig’de Burak Yılmaz yönetiminde çıktığı 14 maçta sadece 3 galibiyet 6 beraberlik elde eden Kayserispor bu maçlarda 15 puan topladı.

Lig’de Sarı-Kırmızılı takımın başında 14 maça çıkan Burak Yılmaz, 3 galibiyet alabildi. Bu dönemde 14 maçta 6 beraberlik alan Kayserispor, 5 kez de mağlup oldu. 

Burak Yılmaz Yeni Kopya

Son iki haftada Konyaspor ve Sivasspor ile karşılaşacak olan Sarı-Kırmızılılar hayati maçlara çıkacak. Kayserispor’da önümüzdeki sezonunda planları yavaş yavaş yapılırken alınan sonuçların ardından Burak Yılmaz’ın geleceği de konuşulan en önemli konu olurken, teknik adamın yönetiminde alınan sonuçlar taraftarlarında tepkisine neden oldu. 

Kayserispor'a Dikkat Çeken Ziyaret! Gurbetçi Transferi Mi Yapılacak? Kayserispor'a Dikkat Çeken Ziyaret! Gurbetçi Transferi Mi Yapılacak?

Burak Yılmaz ile ilgili sezon bitiminde yapılacak olan görüşme etkili olacak. Ancak son iki maçtan çıkacak sonuçlar yönetimin karar vermesinde de etkili olacağı iddia ediliyor.

Kaynak: ÖZEL HABER