Hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ve Nur Viral'in sunuculuğunu üstlendiği Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var programı izleyicilerden gelen itiraf ve sorularla sık sık sosyal medyada gündem oluyor.

Her hafta özel bir konuğun katıldığı programın bu seferki konuğu Aile Evlilik Çift Danışmanı ve Psikoterapist Prof. Dr. Ekrem Çulha oldu.

Canlı yayında gelen itiraf ve sorular arasında seyirciler tarafından sorulan bir soru dikkat çekti.

'Kocalarında Kendine Özel Bir Yaşamı Olmalı'

Erkeğin Görevlerini Saydı: Sosyal Medya Çalkalandı! Erkeğin Görevlerini Saydı: Sosyal Medya Çalkalandı!

Nur Viral'in izleyicinin "Kocam arkadaşları ile kısa bir tatile gidecek. Herkes 'gönderme' diyor. Arada kaldım, ne yapmalıyım?" sorusunu yöneltmesi sonrası Dr. Ekrem Çulha soruyu yanıtladı.
Çulha, "Öncelikle kocalarında kendine özel bir yaşamı olmalı. Haftada bir kez iki üç saatliğine kocalara bir alan açmazsak bu koca ne yapıyor haftalık üç saatten hesaplıyor 300 gün sonra ne diyor 900 saatlik alacağım var diyor" ifadelerini kullandı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 21T155820.985 (1)

'Erkek Fırsatını Bulunca O Yolun Yolcusu'

Sözlerinin devamında ise erkeklerin fırsatını buldukça kaçamak yaptığını belirten Çulha, "Uyanık flörtöz arkadaşları da onlara diyebilir ki hadi bir tatile gidelim beraber takılalım. Hani burada eşlerine sadık olanları ben kastetmiyorum. Ama vakti saatinde özgürlük verilmeyen erkek fırsatını bulunca o yolun yolcusu arkadaşlarıyla da takım olunca. Bu tarz tatillerde kaçamağa yönelebiliyor" diye konuştu.

'Bi Salın Adamları'

Kaçamak yapanlar yüzünden ailesine bağlı erkekleri de cezalandırılmaması gerektiğini savunan Ekrem Çulha, "Bi salın adamları bi görün ne yapacağını. Namuslu erkekleri affedersiniz öbür türlü demeyeyim tam ağzıma geldi, namusu suistimal edenler için biz neden namusluları cezalandırıyoruz" diye isyan etti.

Kaynak: Haber Merkezi