5 Kez evlenip boşanmış olan ünlü oyuncu Cem Özer eşi Pınar Dura Özer ile katıldığı bir programda yaptığı açıklama ile magazin dünyasını salladı. Daha önce 4 kez evlenip boşanan ünlü oyuncu yaptığı evlilikler hakkında konuştu.

‘Boşanınca Çok İyi Arkadaş Olduk’

Ünlü oyuncu, 5’inci evliliğini yaptığı Pınar Dura ile Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu ‘Pembe Masa’ adlı programa konuk oldu.  Cem Özer programda ilginç açıklamalarda bulundu. Özer, “En büyük başarım boşanmak, ben 2 çocuğumun annesiyle aynı ev içerisinde eş olamadım ama boşanınca, çok iyi arkadaş olduk” dedi.

‘Çocuklarım Bu Yüzden Mutlu’

Cem Özer daha önce Sebla Pekcan, oyuncu Selin Dilmen, modacı ve manken Esin Maraşlıoğlu ve ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ile nikâh masasına oturmuştu. ünlü televizyon yıldızı  evlilikleri hakkındaki ilginç açıklamalarıyla yine gündem olmayı başardı. Cem Özer’in Sebla Pekcan’la evliliğinden Cemre adlı bir kızı, Nurgül Yeşilçay’dan ise Osman Nejat adını verdikleri bir oğlu dünyaya gelmişti. Özer çocukları için  “Çocuklarım da bu yüzden çok mutlu” diye konuştu. Eski eşlerinden boşanmasının doğru  bir karar olduğunun altını çizen Özer Çocuklarının da bu durumdan memnun olduğunu belirtti.

‘Evliliklerim Büyük Hataydı’

Cem Özer

Cem Özer, “Pınar benim 5’inci eşim ve ondan önceki tüm evliliklerim büyük bir hataymış. Pınar ile birbirimize halen aşığız. Pınar, Nurgül, ben ve Nejat bir arada oturabiliyoruz. Pınar’la şu an çok mutluyum” açıklamasını yaptı. Eski eşi Nurgül Yeşilçay ile şuanki Eşi Pınar Dura’nın bir araya gelmesinde hiçbir sakınca görmediğini ve bu durumdan olan memnuniyetini dile getiren Cem Özer sosyal medyanın da diline düştü.

2017 yılında Pınar Dura ile dünya evine giren çapkın oyuncu Cem Özer’in bir kadın takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı görüntülü görüşme ortaya çıkmıştı. Bu görüntüler sonrasında açıklama yapmak üzere programa bağlanan Cem Özer  "Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu durum benim karımla olan özel ilişkim; beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor" demişti. Sonucunda aralarındaki sorunu tatlıya bağlayan ikili katıldıkları programda da bunun izlenimini verdi.

Pınar Dura ve Cem Özer programda nasıl tanıştıklarını da anlattı. Pınar Dura “Dost meclisinde otururken masada Cem ile karşı karşıya denk geldik. Bir anda etrafım bulanıklaştı, Cem net oldu. Sadece onun söylediklerini duydum ve sadece onunla konuştum. Birkaç gün sonra Facebook’tan takibe alıp Messenger’dan yazdım ve o da aynı şekilde karşılık verdi. Görüşmeye başladık” dedi. Cem Özer de eşini “Pınar beni tavladı” sözleriyle onayladı.

Muhabir: Merve Erol