Baki Ersoy’dan Sert Çıkış: Şerefinizi Kaybedersiniz Baki Ersoy’dan Sert Çıkış: Şerefinizi Kaybedersiniz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, seçim çalışmaları kapsamında Osmaniye'yi ziyaret etti. Seçim irtibat bürosunda partililerle buluşan Özel, “İllere giderken Osmaniye'ye de gideceğim dedim. ‘Oraya 1 ay önce gittiniz, çok iddialı olduğumuz şehirlere gidelim’ dediler. Birincisi Osmaniye'de çok iddialıyız, ikincisi Manisa'ya mı Osmaniye mi derseniz Osmaniye'ye gidelim derim. Manisa doğduğum yer, büyüdüğüm yer. Osmaniye'de ikinci memleketim, kardeşlerimin memleketi, abilerimin memleketi, babalarımın, dedelerimin memleketi. Hepinizi çok seviyorum. Osmaniye'de fahri milletvekilliği de yaptım" diye konuştu.

Chp Özel 1
Atatürk Sevgisi Olan İnsanların Memleketi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye geçmiş olsun dileklerini ileten Özel, "Bugün sabah bir haber okudum, Sayın Bahçeli bir kaza geçirmiş, omzu incinmiş. Memleketinden kendisine geçmiş olsun diyorum, saygılarımı iletiyorum. Osmaniye'de önemli olan siyasi ayrılıklar olur tartışmalar da olur belki ama, Osmaniye'nin insan yönü kuvvetlidir. Osmaniyeli birbirini seven, vatanını seven, kalbinde vatan, millet, bayrak ve Atatürk sevgisi olan insanların memleketidir" ifadelerini kullandı.
Chp Özel 2

Osmaniye Kazanacak
Sözlerini sürdüren Genel Başkanı Özel, "Osmaniyeli alnının terini toprağa damlatandır, topraktan bereket fışkırtandır, o bereketle çoluğunun çocuğunun rızkını kazanandır. Haramdan ve yalandan korkan, kalbinde vatan, millet, bayrak sevgisi taşıyandır, güzel insanların, çalışkan çiftçilerin memleketidir. Ben Türkiye'ye güveniyorum, Türk insanına güveniyorum, Osmaniye'ye güveniyorum. Serkan kazanacak, Osmaniye kazanacak" dedi.

Kaynak: İHA