Son dönemde cinsiyet değiştirdiği yönünde haberleriyle gündeme gelen ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz aynı zamanda verdiği pozlarla da gündemden düşmüyor. Cinsiyet geçiş sürecinde olan ünlü oyuncu son pozuyla yine sosyal medyanın diline düştü. 

Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncunun Yeni Pozları Olay Yarattı!-1

Çukur Dizisinde Canlandırdığı Karakterle Yıldızı Parlamıştı

Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz aynı zamanda Cam Tavanlar dizisinde de Şinasi karakterine hayat vererek büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Oynadığı dizilerdeki tarzı ve oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Yılmaz radikal bir karar sonrası cinsiyet değiştirmeye karar verdi. Bu süreçte ameliyatlara giren ünlü oyuncu aynı zamanda tiyatroda da başarısını konuşturmuştu. 

İcardi'ye Simge Sağın'dan Övgü! Ünlü Şarkıcı Tüm Tuşlara Basıyor! İcardi'ye Simge Sağın'dan Övgü! Ünlü Şarkıcı Tüm Tuşlara Basıyor!

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo (76) (1)

'Yönetmenler Bana İş Vermedi'

Ünlü ismin cinsiyet değiştirmesi hayranlarını şaşkına çevirirken oyuncu adını Meli Bendeli olarak değiştirdi.

Katıldığı bir film festivalinde cinsiyet değiştirme kararı sonrası yaşadığı zorlukları aktaran Yılmaz, "Ben döndükten sonra bağımsız yönetmenler, festival yönetmenleri –ki bunlar her zaman çalıştığım ve beni çok iyi tanıyan insanlar– bana iş falan vermediler. Onlara nedenini ya da ‘İş var mı,’ diye sorduğumda bana ‘Filmimizde trans, travesti karakter yok,’ dediler. Ben de dedim ki, ben travesti rolü oynamak için değil; kadın rolü oynamak için travesti oldum. Onlar da öyle baktılar" ifadelerini kullanmıştı.

Geçirdiği ameliyatlar sonrası büyük bir değişim sürecine giren oyuncu aynı zamanda dudaklarını ve göğüslerini yaptırdı.

Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncunun Yeni Pozları Olay Yarattı!

Ünlü oyuncu son paylaştığı pozuyla sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak: Haber Merkezi