Akıl Almaz Olay: Eve Gelen Jandarma, Kuyuya Atılmış Kemik ve Fotoğraf Buldu! Akıl Almaz Olay: Eve Gelen Jandarma, Kuyuya Atılmış Kemik ve Fotoğraf Buldu!

Meydanda 7 çocuğum aç diyerek kendini kesen şahsın üzerine kayıtlı olanlar ortaya çıktı. 

Bolu Kendini Kesen Adam

Karaçayır Mahallesi'nde yaşayan Levent Ü. (39), öğle saatlerinde Bolu İmaret Meydanı'na geldi. Levent Ü., geçim sıkıntısı yaşadığını belirterek intihar edeceğini söyledi. Üzerindeki tişörtü çıkaran Levent Ü., yanında bulunan bıçakla vücudunun çeşitli yerlerine zarar verdi. Polis ekiplerinin sakinleştirmeye çalıştığı Ü., "Ben bu dünyada fazlayım" diyerek kollarına ve omuzlarına kesik attı. Polis ekiplerinin uzun uğraşları neticesinde sakinleştirilen Ü., gazetecilere açıklama yapmak şartıyla elindeki bıçağı polis teslim etti. 
  
‘Yavrularım aç ne yapayım?’

İntihar etmeye kalkışan Levent Ü. gazetecilere yaptığı açıklamada, ‘7 çocuğum var. Ev tutsam kira ödeyemiyorum. Benim kimseye bir zararım yok. Çocuğum hep dışarıda mı yaşayacak? Derdime çare yok mu? Bu zamana kadar hiç böyle bir şey yapmadım. Ben kötü bir adam değilim. Yavrularım aç ne yapayım?’ ifadelerini kullandı. 
  
Üzerine kayıtlı 6 araç bulunduğu öğrenildi 

İmaret Meydanı'nın yakınında bulunan Bolu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri, olay yerine gelen Levent Ü.'nün ailesinden gerekli bilgileri aldı. Yardım işlemleri için devreye giren ekipler, Levent Ü.'nün eşini ve bir çocuğunu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne götürdü. Ekiplerin yardım için başlattığı çalışmalarda, Levent Ü.'nün üzerine kayıtlı 6 araç bulunduğu öğrenildi. Şahsın Ankara Sincan ilçesinin nüfusuna kayıtlı olduğu ve Sincan ilçesinden devlet desteği aldığı tespit edildi. Levent Ü.'nün Aile ve Sosyal Hizmetler’de bulunan eşinin ise yapılan mal varlığı soruşturmasının ardından binadan kaçtığı öğrenildi. 
 

Kaynak: İHA