Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla yaşlılarla bir araya geldi. Büyüklerin hem gönlünü hem de hayır duasını alan

Mustafa Kumlu Uluçınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi ile Hacı Rukiye Gazioğlu Huzurevi’ni ziyaret eden Çolakbayrakdar, yaşlılarla bir araya geldi.

Huzurevinde yaşayan büyüklerin oluşturduğu koro, Çanakkale türkülerini seslendirdi hem de Çanakkale ile ilgili oyun sergiledi.

Yaşlı vatandaşlara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, “Bu hafta, hem şehitler hem de yaşlılar haftasıydı. Çanakkale’yi anlatan oyun ve türküler, bizi çok duygulandırdı. Geleceğe köprü vazifesi gören, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara aktaran değerli büyüklerimize toplum olarak değer veriyoruz.

 Sofralarımız, Paylaştıkça Bereketleniyor

Farklı mahallelerde düzenlediği iftar programları ile vatandaşı aynı sofrada bir araya getiren Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer de Erkilet Generalemir Mahallesi sakinleriyle birlikte iftar açtı.

Erkilet Generalemir’de binlerce kişinin katıldığı iftar programında masaları tek tek gezerek, vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, bölge sakinlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen iftar programında konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde geleneksel hale getirdiğimiz iftar programlarıyla vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz. Bu birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun.

Bakan Yardımcısına, Kumsmall AVM'de Canlı Müzik Sürprizi Bakan Yardımcısına, Kumsmall AVM'de Canlı Müzik Sürprizi

 

Editör: Ahmet Bolat