Beyaz TV’de yayınlanan Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin sunuculuğunu üstlendiği yeni baştan programı her hafa sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Programa katılan konuklar ve anlattıklarının yanı sıra itiraf köşesinde yapılan itiraflarlarla da çok konuşulan programa bu hafa şarkıcı olma hayalleri kuran bir çöp toplayıcısı damga vurdu. Kendisine çekilen klibi beğenmeyen kadının sözleri herkese hayrete düşürdü. 

Çöp Toplayıcısıydı Şarkıcı Olmaya Kalktı! Klibi Beğenmeyince Olanlar Oldu!-1

'Sesimi de Kötü Çıkardı'

Yeni Baştan programı sosyal medyada ses getirmeye devam ediyor. Programa katılan ve şarkıcı olma hayaliyle yanıp tutuşan Ebru isimli kadın, “Benim klibimi yönetmen hiç iyi çekmedi. Sesimi de kötü çıkardı ve sonrasında benim 75 bin TL mi aldı” diyerek Esra Ezmeci ’den yardım istedi. 

Çöp toplayıcılığı yaparak geçimini sağlayan kadın Canlı yayında Esra Ezmeci'nin yardımıyla parasına kavuşsa da isyan etmekten geri durmadı. 

'Klip İçin Gittim Ortada Klip Yok'

Ebru hanım çektikleri klibinin yönetmeniyle yüzleşerek şu ifadeleri kullandı: 

“Ben mağdurum. Klip için gittim ortada klip yok. Sesi bırak. Ortada klip yok. Müzik alt yapım yok. Montaj yapmamışsın. Hadi sesimi bırak. Eksik melodi yapmış. Sesi boşver” 

Çöp Toplayıcısıydı Şarkıcı Olmaya Kalktı! Klibi Beğenmeyince Olanlar Oldu!-2

'Sesiniz Şarkı Yapmak İçin Müsait Değil'

Canlı yayında çektiği klibi beğenmeyen ve sesinin harcandığını iddia eden Ebru hanımı değerlendirmek üzere uzman bir isim davet edildi. Daha önce Emel Sayın, Bülent Ersoy gibi isimlerle çalışan Ses Mühendisi Gökhan bey değerlendirme yaptı.

“Sizin sesiniz şarkı yapmak için müsait değil” demesi kadını küplere bindirirken Esra Ezmeci de yorum yapmaktan kendini alamadı. 

'Niye Öyle Şiir Gibi Söylüyorsun?'

Dilan Polat İçin Şok Tahliye İddiası! O Gün İşaret Edildi! Dilan Polat İçin Şok Tahliye İddiası! O Gün İşaret Edildi!

Şarkısını seslendiren Ebru Hanım'ın performansını bitince Ezmeci "Biraz bu şiir gibi geldi bana. Niye öyle şiir gibi söylüyorsun?” diye konuştu.

Programdaki o anlar kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken şarkıcılık hayali kuran kadına tepki yağdı. 

Kaynak: Haber Merkezi