Kayseri’de, 31 Mart’ta yapılan ve Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen Pınarbaşı seçimleri, 2 Haziran’da yeniden yapılacak. Bu kapsamda CHP Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan ve Cumhur İttifakı Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Menduh Uzunluoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Deniz Yağan’a O İsimlerden Sürpriz Destek! Pınarbaşı’na Geldiler 1

Her iki partinin genel merkezinden adaylara destek gelmeye devam ediyor. Bugün CHP Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan’a destek için CHP Yurtdışı Örgütlenmeden Sorumlu Parti Meclisi Üyesi Mehmet Tüm ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, ilçeye geldi.

Deniz Yağan’a O İsimlerden Sürpriz Destek! Pınarbaşı’na Geldiler 2

Pınarbaşı’da Kaç Kişi Oy Kullanacak? Pınarbaşı’da Kaç Kişi Oy Kullanacak?

Vatandaşlarla buluşan partililer, Deniz Yağan’a oy istedi. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, “Yurtdışı Örgütlenmeden Sorumlu Parti Meclisi Üyemiz Mehmet Tüm, Bandırma Belediye Başkanımız Dursun Mirza ve Belediye Başkan adayımız Deniz Yağan ile Pınarbaşı’da seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Halkımızla buluşarak projelerimizi anlatıyor, onların taleplerini dinliyor ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz” dedi.

Deniz Yağan’a O İsimlerden Sürpriz Destek! Pınarbaşı’na Geldiler 4

‘Birlikte Başaracağımıza Olan İnancımızı Pekiştiriyoruz’

Daha güzel bir Pınarbaşı için çalışıyoruz diyen Genç, “Parti Meclisi Üyemiz Mehmet Tüm ve Bandırma Belediye Başkanımız Dursun Mirza'ya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Her ziyaretimizde daha da güçleniyor, birlikte başaracağımıza olan inancımızı pekiştiriyoruz. Birlikte daha güzel bir Pınarbaşı için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber