Denetimler ne kadar artsada, kurallar ne kadar acımasız olsa da yine de insan nihayi sonuca varıyor. Trafik kazalarını önlemek için bayram öncesi başlayan denetimler ve uyarılar kuralsız ve dikkatsiz sürücülere faydası olmadı. Bayram içerisinde bazı kavşaklarda dikkatsiz ve kuralsız sürücülerin karıştığı trafik kazaları kameralara yakalandı.

Nevşehir Aksaray karayolu Terminal kavşağında meydana gelen trafik kazasında kontrolsüz olarak şerit değiştirmek isterken kavşağa giren minibüsün yine kendisi gibi kavşak dönüş kurallarına uymayan başka bir araca çarptığı maddi hasarla atlatıldı.

KGYS kameralarına yansıyan bir başka kaza da Kıratlıoğlu Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde oldu. Ticari taksi yan yoldan kontrolsüz olarak yola çıkınca ana yoldan hızla ilerleyen ticari araçla çarpıştı.

Kentte KGYS kameralarının kaydettiği bir başka kaza ise 15 Temmuz Mahallesi'nde meydana geldi. Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde hızlı seyreden otomobil, Vefa Küçük Caddesi üzerinde seyreden bir başka otomobile kavşağa kontrolsüz ve süratle gelince kaçınılmaz sonla karşılaştılar.

5'inci Kattan Düşen 19 Yaşındaki Kız Hakkında Yeni Gelişme! 5'inci Kattan Düşen 19 Yaşındaki Kız Hakkında Yeni Gelişme!

Kameraların an be an kaydettiği trafik kazlarında yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar oluştu.