Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde sular durulmuyor. Arka arkaya yaşanan skandalların ardından bu kez dizi hakkında konuşan usta oyuncu Müjdat Gezen’in açıklaması yeniden gündeme geldi. Gezen'in 'Oyuncular dizi bitsin istiyor' açıklamasından sonra gözler Kızılcık Şerbeti’nin oyuncularına çevrildi. Müjdat Gezen'e bunu söyleyen oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!-1

Dizinin Oyuncuları Sırayla Bomba Patlattı

Kızılcık Şerbeti'nde setinde yaşananlar magazin dünyasını hayrete düşürürken oyuncuların karıştığı skandallar da sosyal medyanın dilinde dolaşmaya devam ediyor. Önce Müjdat Gezen'in 'Oyuncular dizi bitsin istiyor' sözlerinin ardından dizide Fatih karakterine hayat veren Doğukan Güngör’ün bu konuya açıklık getirmesi gündeme gelirken daha sonra sırayla dizinin oyuncuları magazinde yer almaya başladı.

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!-2

Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi! Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi!

Yapımcı Oyuncuları Takipten Çıkmıştı

Nilay karakterine hayat veren Feyza Civelek'in uyuşturucu madde satın alırken yakalanması ve Sıla Türkoğlu'nun ehliyetini kaptırması derken Müjde Uzman'ın 'tükendim' açıklaması da sosyal medyada çok konuşuldu. Tüm bunlara ek olarak yayınladığı bir videoyla Müjde Uzman’ın Tükenmişlik sendromuna yakalanması ile alay eden dizinin Makyözü işten çıkarılmıştı. Aynı zamanda yapımcı Faruk Turgut Instagram'da oyuncuları takipten çıkarak tepkisini göstermişti. 

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!-3

Dizinin Bitmesini İsteyen Oyuncu Ortaya Çıktı

Tüm bunlar yaşanırken Müjdat Gezen'e dizinin bitmesini istediğini söyleyen isim ortaya çıktı. 10Haber'in iddiasına göre bu sözleri sarfeden kişinin gemi seyahatiyle diziden ayrılacağı iddia edilen dizide Çimen ve Doğan'ın anneannesi Sönmez karakterine hayat veren Aliye Uzunatağan olduğu söylendi.

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!-4

Taraflradan ise şuanlık konuya dair herhangi bir açıklama gelmedi. 

Kaynak: Haber Merkezi