Bir dönem cin çıkarma seansı görüntüleriyle sosyal medyanın gündemine oturan ve kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman, Esra Ezmeci'nin sunduğu programında ortaya çıktı. Hürman bomba açıklamalar yaptı.

Donat Pelin Bir Döndü Pir Döndü! Gusül Abdestsiz Gezenleri Kokularından Tanırım!-1

Bir dönem Beyaz TV'nin YouTube kanalında Sercan Kahveci'nin sunduğu "Her Açıdan" programında yer alan ve kendisini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman'ın cin çıkarma seansında yaptığı anlar ile uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmedi.

Donat Sözleriyle Hafızalara Kazınmıştı

Aynı zamanda bu konuda uzman olduğunu ve içine cin girenlerin kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman'ın "Donat donat donat" sözleriyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştı.
Uzun zamandır ortalarda görünmeyen 'Donat' Pelin şimdi de Esra Ezmeci'nin programında ortaya çıktı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 06 26T135102.264 (1)

'Bakım Ücreti Koydum'

Sosyal medya üzerinden kendisine insanların ulaşarak yardım istediğini belirten Pelin Hürman bomba açıklamalar yaptı. Hürman açıklamasında herkesi hayrete düşüren şu ifadeleri kullandı:

"Hepsi ruh hastası 'Karım beni aldatıyor. Aldattığını da yakaladım. Babamla aldatıyor diyerek bile arıyorlar. Beni panik alıyor tabii ki. Aman diyorum elinizi kana bulamayın diyorum. Ama o ben karımı istiyorum diyor' bu yüzden bakım ücreti koydum dedi."

Kısmetse Olur Cansel'i Tanıyabilene Aşk Olsun! O Artık Başka Biri! Kısmetse Olur Cansel'i Tanıyabilene Aşk Olsun! O Artık Başka Biri!

'Karıncaların Ayak Seslerini Duyuyorum'

Aynı zamanda yeteneklerini sıralayan Hürman'ın "'Karıncaların ayak seslerini duyuyorum. Gusül abdestsiz gezenleri kokularından tanırım' şeklinde konuşması gündem oldu.

Kaynak: Haber Merkezi