Milli voleybolcu Ebrar Karakurt ve gittiği gece kulübünde sahne alan şarkıcı Melsum Erdost arasında tatsız anlar yaşandı.

Mikrofonu Almaya Çalıştı

Metin Akpınar'dan Sonra Uğur Dündar’a da Babalık Davası! Metin Akpınar'dan Sonra Uğur Dündar’a da Babalık Davası!

Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncusu Ebrar Karakakurt gündeme bomba gibi düşen bir olayla anılmaya başladı. İddiaya göre Ünlü voleybolcu eğlenmek üzere gittiği gece kulübünde sahneye çıkarak sahnede şarkı söyleyen şarkıcı Melsum Erdost’un elinden mikrofonu almaya çalıştı. Daha sonra mikrofonu alıp şarkı söylemeye başlayan Karakurt ile Erdost arasında tartışma çıktı. Erdost mikrofonu almak için direndiğini ve yaşanan arbede sırasında mikrofonun çarpmasıyla dudağının şiştiğini iddia etti. 

Ebrar (1)

Alkollü olan Karakurt, Olaya müdahale eden güvenlik görevlileri tarafından mekandan çıkardı.

'Melsum'un Sahnesini Bozdu'

Ortaya atılan bu iddia hakkında Şarkıcı Melsum Erdost, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Erdost, bir mesajın ekran görüntüsünü takipçileriyle paylaştı. 

Takipçilerine gösterdiği paylaşımın içeriğinde şu ifadeler yer aldı;
"Dünü bugüne bağlayan gece Rise and Call Suadiye'de olay çıktı. Sahnede Melsum vardı. İzleyenler içinde de Ebrar Karakurt ve Barış Murat Yağcı da vardı. Ebrar çok alkollüydü ve sahneye çıkıp dans ederek Melsum'un sahnesini bozdu. En son yeter ben şarkı söyleyeceğim diye sahneye atladı bunu gören Melsum'un menajeri ayıp oluyor diye Melsum'u sahneden aldı. Ebrar hala şarkı söylemekte ısrar ettiği için Barış Murat Yağcı'nın ekibinden biri tepki gösterdi. Birbirlerine diklenince güvenlik gelip ayırdı ve Ebrar'ı çıkardılar"

Melsum

'Ona Karşı Olan Tüm Sevgim Ve İnancım Bitti'

Erdost paylaşımının ardından şu sözlerle açıklama yaptı;
"Gün yüzüne çıkmasaydı ben bu konuyu açık etmeyecektim ama madem birileri bu konuyu insanlara açtı evet dün akşam sahnede böyle bir durum yaşandı kendisi sahneye çıktı ve benim elimden mikrofonu sinirle çekerken ağzıma mikrofonu çarparak çekti ve şu an dudağım hala şiş ve mor halde. Kendisi görürse bu yazdığımı tek söylemek istediğim; ona karşı olan tüm sevgim ve inancımın bitmiş olmasıdır bundan sonra kendisini destekleyici hiçbir içerik paylaşmayacağım çünkü kendisi bunu hak eden bir insan değilmiş öğrenmiş oldum" 

Ebrar Karakurt ise henüz sesizliğini bozmadı.

Kaynak: Haber Merkezi