Cem Adrian konser turnelerine devam ederken bir sonra ki durağı Kayseri oldu. Her sene Kayseri’ye gelmeyi ihmal etmeyen Adrian, birbirinden güzel şarkılarıyla dinleyicilerine duygusal anlar yaşattırken konsere ilgi yoğun oldu. Şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirmeyi unutmayan Adrian, ‘Fikrimin İnce Gülü’ adlı parçayla Kayseri halkına muhteşem bir gece yaşattı.

Adrian’ın konser sonrası yaptığı İnstagram paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu

Türkiye'nin Sevilen Müzik Grubu 20. Yılını Kutluyor Türkiye'nin Sevilen Müzik Grubu 20. Yılını Kutluyor

Adrian sevenleriyle birlikte Fikrimin İnce Gülü adlı parçayı söyledği anları sosyal medya hesabından ‘KAYSERİİİİ’ notuyla paylaştı. Paylaşımının altına sevenleri tarafından yüzlerce yorum yapıldı. Kullanıcılardan bazıları ‘Harikaydın’ derken bazıları ise ‘Başından sona hayranlıkla izledik’ ifadelerini kullandı.

Bilet Bulamayan Hayranına Büyük Jest

Cem Adrian büyük bir jest yaparak bilet bulamayan hayranına bilet hediye etmiş. Adrian’ın yaptığı paylaşımının altına teşekkür yorumu atan hayranı şu ifadelere yer verdi: “Bugün hayatımın en güzel hediyesini senden aldım. Yorumlarda bilet alamadığımı belirttim. Bir şekilde ulaşıp davet ettin rüya gibiydi. Bugünü hiç unutmayacağım. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsın”

Editör: Ülkü Şimşek