2000’li yılların 'Yerli Leonardo DiCaprio' lakaplı yakışıklı jönlerinden Arda Kural’ın yaşadığı psikolojik sorunlardan dolayı hayatı tamamen değişti. Uzun zamandır ortada görünmeyen ünlü isim, Esra Ezmeci’nin sunuculuğunu üstlendiği programda ortaya çıktı. Sağlık problemleriyle mücadele eden ve psikolojik anlamda destek alan Arda Kural, yaşadığı sıkıntılı günleri anlattı. Kural’ın yeni mesleği ise büyük dikkat çekti. 

Emret Komutanım’ın  Yerli Leonardo DiCaprio’suydu: Esra Ezmeci ’de Ortaya Çıktı!

Kariyer Yolculuğunda 2000'li Yıllarına Damga Vurdu

Ünlü oyuncu Arda Kural, yıllar önce başladığı kariyer yolculuğuna ilk olarak Kral TV’de VJ olarak başladı. Sonrasında 2000’li yıllara damga vuran ‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisinde bir zamanlar aşk yaşadığı Yıldız Asyalı ile başrolü paylaştı. Lise Defteri, Kuzenlerim, Kurşun Bilal, Doludizgin Yıllar gibi birçok yapımda yer alan Kural’ın en öne çıktığı ve büyük bir kitlenin dikkatini çektiği yapım ise Emret Komutanım oldu. 2005-2008 yıllarında izleyicilerin ilgisini çeken dizide Ferit Tekin karakteriyle genç kızların sevgilisi oldu. 

Emret Komutanım’ın  Yerli Leonardo DiCaprio’suydu: Esra Ezmeci ’de Ortaya Çıktı!-1

Emret Komutanım'daki Rol Arkadaşları Tarafından Mobbinge Uğradığını Açıklamıştı

Bir dönem psikoz teşhisi konulan ve uzun yıllar hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan oyuncu, yaşadığı bu zor süreçte Emret Komutanım dizisinde mobbinge uğradığını ve rol arkadaşları tarafından dışlandığını anlattı. Ünlü oyuncu, sıkıntılı günlerini geride bırakarak gözlerden uzak sakin bir yaşama adım attı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü isim, Esra Ezmeci'nin YouTube programında ortaya çıktı ve yaşadığı zorlu süreci aktardı. 

Emret Komutanım’ın 'Yerli Leonardo DiCaprio’suydu: Esra Ezmeci’de Ortaya Çıktı!

'Madencilik Hakkında Düşünüyorum'

Setlere geri dönmek gibi bir düşüncesi olmadığını ve hayatının yeniden başladığını anlatan Kural, yeni mesleğini şu sözlerle anlattı. 

 “Çok aslında anlatılacak bir şey değil. Sadece atölyesi var. Bir odam atölye orada değerli taşları, değersiz taşları ve metali inceliyorum. Madencilik hakkında düşünüyorum. Altın tüccarlığı, elmas tacirliği gibi”

Bülent Ersoy ‘Erkeklerle Uygunsuz Gördüm’ Demişti! Tolgahan Karataş Gerilimi Büyüyor! Bülent Ersoy ‘Erkeklerle Uygunsuz Gördüm’ Demişti! Tolgahan Karataş Gerilimi Büyüyor!

Emret Komutanım’ın 'Yerli Leonardo DiCaprio’suydu: Esra Ezmeci’de Ortaya Çıktı!-1

Yaptığı işlerin kendisini daha da yükseğe taşıyacağını söyleyen ünlü isim, kendisini 5 yıl sonra yurt dışında elmas ticareti yaparken ya da altın tüccarı olmuşken görebileceğini söyledi.

Bambaşka birisine dönüşen 44 yaşındaki Arda Kural’ın son hali ise sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

Kaynak: Haber Merkezi