Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bugün Hakkari’ye ziyarette bulundu. Yüksekova’da ilçe parti teşkilatını ziyaret eden Erbakan, dikkat çekecek bir Kayseri yorumu yaptı. 

Burada Belediye Kazanmak, Diğer İllerden 10 Belediye Almaktan Daha Önemli!
Burada açıklamalarda bulunan Erbakan, “Biz de şimdi Derecik Belediye Başkanlığımızı ziyaret edeceğiz. Seçimlerde Derecik Belediyesini kazandık. Hakkari merkezinde yüzde 8,5 oy aldık. Hakkari’de bir belediye almak, diğer illerimizden 10 belediye almakla eş değer. Hakkari merkezde yüzde 8,5 oy almak, Erzurum’da, Kayseri’de ve Konya’da yüzde 30 oy almakla eş değer. 

‘Pınarbaşı’nda Madencilik ve Fabrika Alanları Kapandı’ ‘Pınarbaşı’nda Madencilik ve Fabrika Alanları Kapandı’

Fatih Erbakan’dan İlginç Kayseri Yorumu! (2) (1) Yeniden refah

Bu bakımdan bir teşekkür ziyaretini de aslında gerçekleştiriyoruz. Buranın zor şartlarına rağmen, imkansızlıklara rağmen seçimde Hakkari teşkilatımız büyük bir başarı gösterdi, Derecik Belediyesini aldık. Türkiye genelinde ise 3’üncü parti olduk. Oylarımızı yüzde yüzün üzerinde önceki seçime göre artırdık. Bununla beraber 63 belediyeyi kazandık. Milletimiz Refah dedi, biz de milletimizin teveccühüne layık olmak için çalışacağız. İnşallah Derecik Belediyesinde ve diğer belediyelerimizde de en güzel hizmetleri sunacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA