ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Esra Erol'da programına geçen yıl kayserispor taraftarı bir vatandaşın sözleri damga vurmuştu. Dün oynanan Kayserispor maçından sonra o görüntüler yeniden gündeme bomba gibi düştü. 

ATV ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle çok konuşulan Esra Erol’da programında geçen yıl yaşananlar yeniden gündeme geldi. Yayınlanan bölümleriyle adeta seyirciyi ekrana bağlayan programda Kayserisporlu vatandaş canlı yayında Kayserispor sevdası ile dikkatleri üzerine çekmişti.  Boşanma için programa konuk olan Yaşar isimli bir adam  Kayserispor ve Trabzonspor karşılaşmasına yetişmesi gerektiğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Sunucu Esra Erol ile ikilinin arasında geçen diyalog ise programa damga vurmuştu. O anlar yeniden gündeme oturdu. 

Kayserispor Sevdasını Gizleyemedi

Yaşar isimli Kayserili vatandaş canlı yayın esnasında Kayserispor ve Trabzonspor maçı arasındaki karşılaşmayı izlemek için olan sabırsızlığını gizleyemedi. Bir an önce Kayseri’ye dönmek istediğii belirten adama karşı Esra Erol’da cevabını geciktirmedi.

 Esra Erol ise "iş mi yoksa maçtan dolayı mı döneceksiniz?" diye bir soru yöneltince  Yaşar isimli Kayserili vatandaş, Kayserispor ve Trabzonspor karşılaşmasının çok önemli olduğunu bu sebeple bir an önce dönmek istediğini söyledi.

Sunucu Erol ise "bu maçın sizin için önemi nedir?" diye sordu.

Kayserili vatandaş ise "Sevda" karşılığını verdi. 

Aldığı cevap karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol, "Hayatınızın en önemli dönüm noktasındasınız. Bir boşanma yaşayacaksınız ve diyorsunuz ki maç benim için çok önemli. Bu maç için boşanmayı birkaç gün erteler misiniz?" dedi.

Kayserili vatandaş ise bu soruya karşı evet yanıtını vererek sunucu Esra Erol başta olmak üzere herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Maça Katılmassa Kayserispor'un Yenilebileceğini Söyledi

Erol insanların hayatında daha önemli şeyler olabileceğini bu nedenle bu maç yerine bir sonraki Kayserispor maçına da gidebileceğini ifade etti.

Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir! Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir!

Yaşar isimli vatandaş ise bu maçın önemli olduğunu, belki de kendisi maça katılamazsa Kayserispor'un yenilebileceğini, totemi olduğunu söyledi.

Erol, "Kayserispor mu, evlilik mi?" sorusunu Kayserispor sevdalısı vatandaşa yönelttiğinde ise 'Kayserispor' cevabını aldı.

Esra Erol’da seyirciler de bu cevap karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

Kaynak: Haber Merkezi