Ünlü Astrolog Meral Güven futbol dünyası hakkında yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın son ana kadar mücadele edeceğini ve şampiyonun Fenerbahçe olacağını iddia eden Güven adeta taraftarları ti ’ye aldı ve şampiyonun belli olmasının ardından açtığı canlı yayında hakaretler savurdu. 

Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu! Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu!

Ünlü Astrolog Adeta Çıldırdı

Süper Lig’te Galatasaray’ın zirveye yerleşeserk şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını iddia eden Meral Güven adeta çıldırdı.

Hızını Alamayınca Galatasaray’a da Sardı

Ünlü astrolog sonuçların belli olmasının ardından tahmini tutmayınca eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Güven yaptığı paylaşımlarda ve açtığı canlı yayında Fenerbahçe taraftarlarına ateş püskürmüş hatta hızını alamayıp Galatasaray’a da sıra geleceğini söylemişti. 

‘1 kadına 1 milyon insan yürür mü?’

Güven, kendisine gelen eleştirilere dayanamayınca taraftarlara şu sözlerle tepki gösterdi:

 “Benim söylemediğim sözlerle beni yüz göz ettiniz. 80 yaşındaki p....k çıkıp beni spor programlarında eleştiren … 1 kadına 1 milyon insan yürür mü?” 

Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya hesapları üzerinden çok kez paylaşılan ve astrolog Meral Güven’in yapmış olduğu belirtilen canlı video kaydında sarf edilen sözler ile ilgili olarak TCK’nın 216. maddesi kapsamında “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan dolayı hakkında soruşturma başlattı.
 

Kaynak: Haber Merkezi