Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Fenerbahçe Ülker Stadyumu'nda yapıldı. Saat 17.00 itibarıyla sona eren oy verme işlemi sonrasında oy sayma işlemine başlandı. Oy sayımı sırasında Başkan Ali Koç, saat 19.00 itibarıyla sahaya inerken, tribünde taraftarlar  meşale yakmaya başladı. Taraftarlar hep bir ağızdan kendisine tezahüratlarda bulunurken, "İnandık sana, güvendik sana, yüzümü kara çıkarma" tezahüratı söyledi. Daha sonra Ali Koç, tribüne çıkarak Aziz Yıldırım'ın bulunduğu odaya gitti ve Yıldırım kendisini tebrik etti. İkili, daha sonra birlikte platforma çıkarak el ele birlik içinde tribünleri selamladı.

Başkan Belli Oldu13 (1)

Ali Koç Yeniden Başkan

Kayserispor'lu Futbolcu Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı Kayserispor'lu Futbolcu Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı

 Fenerbahçe başkanlık seçimlerinde son sonuçlara göre Ali Koç, yeniden Fenerbahçe başkanı seçildi. Seçimde aday olan Aziz Yıldırım, Ali Koç ile birlikte sahneye çıkarak kongre üyelerine selam verdi ve kendisine destek mesajı verdi.

Aziz Yıldırım İhaaaaaa (1)

Kürsüde Fenerbahçe taraftarına seslenen Aziz Yıldırım, "Bugün Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık. Bütün delegelere teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. İnşallah Ali Koç ve arkadaşları bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz" ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: İHA