Kayseri’de  bir  fırında çıkan silahlı çatışmada vurularak öldürülen oto yıkamacının babası 61 yaşındaki Osman Tüşümel toprağa verildi. Çatışmada bacağına isabet eden mermi ile yaralanan 34 yaşındaki Fırıncı Lütfullah Tüysüz'ün ise hastanedeki tedavisi sürüyor.

Melikgazi ilçesi Alpaslan Mahallesi’nde bir fırında sabah saatlerinde meydana gelen silahlı çatışma Kayseri’de günün konusu oldu. Fırıncı Lütfullah Tüysüz ile iş yerine gelen aynı sokakta oto yıkamacı olan husumetlisi Osman Tüşümel arasında çıkan tartışma silahlı çatışmaya döndü.

Kayseri Silahli Kavgada Olen Oto Yikamac 21652 (1)

Kayseri'de Firari Katil Zanlısı Yakalandı. Kayseri'de Firari Katil Zanlısı Yakalandı.

Osman Tüşümel yanında getirdiği iki tabanca ile fırın sahibine ateş ederek ayağından vurdu.

Yaralanan Lütfullah Tüysüz ise hemen karşılık vererek belindeki tabancayı çıkararak ateş etti. Şarjördeki bütün mermileri husumetlisinin üzerine boşaltan Tüysüz olay sonrasında telefonuna sarılarak yakınlarını aradı.

Kayseri Silahli Kavgada Olen Oto Yikamac 21652 (2)

Osman Tüşümel olay yerinde hayatını kaybederken, Tüysüz, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Osman Tüşümel'in Kayseri Devlet Hastanesi morgundaki otopsi işlemlerinin ardından ailesi ve yakınları tarafından Hulusi Akar Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Kayseri Silahli Kavgada Olen Oto Yikamac 21652 (3)

Bacağından yaralanan fırıncı Lütfullah Tüysüz'ün sağlık durumun iyi olduğu hastanedeki tedavisinin devam ettiği bildirildi. Çatışmada kullanılan tabancaların ruhsatsız olduğu belirtildi.

Kaynak: dha