MHP’li İsmail Özdemir Ateş Püskürdü! MHP’li İsmail Özdemir Ateş Püskürdü!

Firma sahiplerinin mağdur edildiğini belirten Gözütok, "Gönül Belediyeciliği dediğiniz gönülleri üzmek değildir. Aksine gönüllere dokunmaktır. Sizin ödemediğiniz hak edişleri ödeme görevi de, mağduriyetleri bitirmekte bize düşecek" diye konuştu.

Firmaların hak ediş alamadıkları için büyük mağduriyet yaşadıklarına dikkat çeken Gözütok, "Her geçen gün derinleşen ekonomik kriz ortamına bağlı artan enflasyon oranlarıyla birlikte olumsuz yönde etkilenen firmalar 3 aydır hak ediş alamıyor.

 Hak ediş alamadıkları her ay daha da zarar eden firmaların mağduriyeti neden görmezden gelinir? Bu firmalar her ay zamlı olarak malzeme alımı yapıyorlar. Bırakın 3 ayı 1 ay hak ediş alamadıkları takdirde geriye giden firmaları batırmak mı istiyorsunuz? Bu firma sahiplerinin haklarını neden vermiyorsunuz.

Onlara neden rahatlatıcı bir açıklama yapmıyorsunuz? 3 aydır alamadıkları hak edişlerini ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz? 31  Mart'ta seçim var ilçeye bakıyorum her yerde seçim materyalleriniz var. Bunların ödemesine gelince para harcıyorsunuz ama emeğiyle para kazanan firma yetkililerine hak ettikleri paralarını ödemiyorsunuz!

Seçim çalışmaları için harcamalarınızı nereden yapıyorsunuz diye şimdi size sorsam ikna edici bir cevap veremeyeceksiniz! Makamınızda olmanız gerekirken seçim çalışmaları için mesai saatleri içinde makamınızı terk ediyorsunuz!

İmzalamanız gereken evraklar bekliyor, hizmet alımı için belediyeye gelen vatandaş size ulaşamıyor! Bunlar hak gaspı değil de nedir? Gönül belediyeciliği dediğiniz gönülleri üzmek değildir. Aksine gönüllere dokunmaktır. Sizin ödemediğiniz hak edişleri ödeme görevi de, mağduriyetleri bitirmekte bize düşecek" dedi.

Editör: Ülkü Şimşek