Sarı-Kırmızılıların efsane ismi Gökhan Ünal katıldığı bir programda Kayserispor, hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kayseri Erciyesspor, formasıda giyen Milli futbolcu, 5 sezon Kayserispor formasını terleterek adını  Sarı-Kırmızılı camia'ya altın harflerle yazdırdı. Kayserispor ile 156 maça çıkan Gökhan Ünal, rakip fileleri 78 kez havalandırdı.

Gökhan Ünallllllllll (1)

2005-2006 Sezonunda Tam 32 Gol!

Kayserispor'un eski gol kralı 2005-2006 sezonuna fırtına gibi girdi. Süper ligi kasıp Kavuran Ünal, o sezon tam 25 gol atarak Süper Lig gol kralı oldu. Tüm kulvarlarda toplam 32 gol atan Ünal, kariyer sezonunu geçirdi. Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi takımlarında formasını giyen Milli Futbolcu, Kayserispor'da bıraktığı etkiyi bu kulüplerde bırakamadı. 2017-2018 sezonunda son olarak TFF 3.lig ekibi Vanspor'un formasını giyen Gökhan Ünal, burada kramponları astı. 2022- 2023 sezonunda Altınordu kulübünü çalıştıran Gökhan Ünal, İzmir ekibinde 7 maça çıkabildi.

Gökhan Ünal4 (1)

Gökhan Ünal " Kayserispor'u Çalıştırmak İstiyorum"

Mame Thiam Hangi Takıma Transfer Olacak? Mame Thiam Hangi Takıma Transfer Olacak?

Gökhan Ünal Fanatik'e konuk oldu Kayserispor' hakkında açıklamalarda bulundu. Kayserispor sizin için ne ifade ediyor sorusuna Gökhan Ünal şöyle cevap verdi " Ben bütün çocukluğumu arkadaşlıklarımı, kavgalarımı, mutluluklarımı ve başarılarımı orda yaşadım. Kayserispor'a yardımcı hoca olarak gittiğimde herkes çok mutlu olmuştu maddi olarak değil manevi olarak oradayım Kayserispor'la bağım hiç kopmayacak bir gün Kayserispor'un, hocası ben olacağım. tekrardan buluşacağız" dedi.

Muhabir: Emirhan Karapınar