2024-2025 sezonu hazırlıklarına başlayan Kayserispor, 2 dönemlik transfer yasağı sebebi ile iç transferden başka transfer yapamadı. Burak Yılmaz önderliğinde çalışmalarına devam eden Sarı-Kırmızılılar, kadrosunu korumak istiyor. Geçtiğimiz sezonun son haftalarında gösterdiği performansla ve attığı gollerle takımının ligde kalmasına büyü katkı veren Carlos Mane Göztepe'nin radarına girdi. İzmir ekibi daha öncede Duckens Nazon ve Anthony Uzodimma ilede ilgilenmişti.

Adsız (1200 X 705 Piksel) 2024 07 09T131419.934

Geçtiğimiz sezonu TFF 1.lig'de 2'nci olarak tamamlayan İzmir ekibi Süper Lig biletini kaptı. Süper Ligde kalıcı olmak isteyen Göztepe transferde gaza bastı. Süper Lig kalitesinde takım kurmak isteyen kulüp Carlos Mane'ye Göztepe formasını giydirmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde 2 yıllık sözleşme imzalayan Mane, Kayserispor'da kaldı.

Kayserispor O Kulübü Satın Alacak mı? Başkan Son Noktayı Koydu! Kayserispor O Kulübü Satın Alacak mı? Başkan Son Noktayı Koydu!

Ali Çamlı Transfer Yasağı Kalkmadan Oyuncu Göndermeyiz Dedi!

2 Dönemlik transfer yasağının kalkmaması hem transferi önlerken hemde futbolcu göndermeyi engelliyor. Başkan Ali Çamlı yaptığı bi açıklamada " Bu durumda hiçbir futbolcunun satışı olmayak" açıklamasını yaptı. Takımın yıldız isimlerinden biri olan Carlos Mane'nin en azından transfer yasağı kalkmadan gönderilmesi pek mümkün gözükmüyor.

Kaynak: ÖZEL HABER