Güzellik salonlarında masaj değil fuhuş yaptırmak istendiği ortaya çıktı.

4 Kişi Tutuklandı

Elâzığ'da meydana gelen olayda güzellik salonlarında masaj adı altında 'Fuhşa teşvik, aracılık ve zorlama' suçlarını işledikleri tespit edildi.  Düzenlenen operasyonda tespit edilen güzellik salonlarında yakalanan 5 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

Fuhuşş (1)

Dikkatsizlik, Kuralsızlık Ve Ölüme Davet! Hepsi Bu Görüntülerde Var! Dikkatsizlik, Kuralsızlık Ve Ölüme Davet! Hepsi Bu Görüntülerde Var!

2 Farklı Güzellik Salonunda Tespit Edildi

Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin çalışmasında, 2 farklı güzellik salonunda fuhuşa teşvik, aracılık ve zorlama olduğu tespit edildi.  2 farklı güzellik salonunda tespit edilen şüphelilere yönelik 'Cemre-2' operasyonu düzenlendi. Operasyondan şüphelilerden 5 kişi yakayı ele verdi.

Fu

128 şüpheliye de idari para cezası uygulandı

Gözaltına alınan şüpheliler Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden 4'ü, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı, 1 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Operasyonda güzellik salonlarına ve 128 şüpheliye de idari para cezası uygulandı.

Kaynak: DHA