Hacılar Erciyesspor'un A Takımı, yaz spor okulu, spor akademisi ve tüm yaş gruplarındaki altyapı takımları artık Mehmet Susamış'ın yönetiminde olacak. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 

Hacılar Erciyesspor, BAL Ligi'nde beklenen performansı sergileyemediği için bir alt ligde mücadele etme kararı aldı. Sportif gelişmeleri değerlendiren Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Mehmet Susamış Hocamız ile birlikte genç ve dinamik bir A takımı oluşturma çabalarımız sürüyor. Hacılar'ı futbol ve spor alanında bir merkez haline getirme hedefimize aralıksız devam ediyoruz. Hacılar ve Kayseri gençlerine, modern tesislerimizde ve tecrübeli ekiplerle en iyi spor hizmeti ve eğitimini sunma amacıyla çıktığımız bu yolda, elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Kayserispor Değişikliğe Gitti! Kayserispor Değişikliğe Gitti!

Hacılar Erciyesspor Başkanı Yusuf Hakan Özdemir ise yaptığı açıklamada, "A Takımı yapılanması için de çalışmalara başladık. Yakında A takım antrenmanlarımız başlayacak. Hedefimiz, spor başarıları elde etmenin yanı sıra gençlerimize destek olmak. Mehmet Susamış Hocamızın liderliğinde yapılan bu yeni oluşumun hocamıza, Hacılarımıza ve Hacılar Erciyesspor camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Kaynak: İHA