3 Günlük Ara Bitti Kayserispor Mesaiye Başladı! 3 Günlük Ara Bitti Kayserispor Mesaiye Başladı!

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek finalinde Hollanda'ya 2-1 mağlup olarak turnuvaya veda etti. Maçın ardından duygusal anlar yaşayan takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu, sosyal medya üzerinden duygularını paylaştı. Gözyaşlarına hakim olamayan Çalhanoğlu, taraftarlara teşekkür ederken, "Hayallerimiz sınırsızdı ama ne kadar çabalamış olsak da maalesef dün bu hayallerimiz son buldu. Çok özlediğimiz duyguları tekrar hissetmek, hissettirmek için de çıkmıştık bu yola" dedi.

Hakan Çalhanoğlu (1)

Takım olarak bir araya gelmenin güzelliğini vurgulayan Çalhanoğlu, "Aynı hedefi gerçekleştirmek için bir araya geldiğimizde ne kadar güzel olduğumuzu hatırlamak da çok önemliydi. Ülke olarak bunu başardığımızı düşünüyorum. Bu turnuva ileride bizim için bir dönüm noktası olarak hatırlanabilir" şeklinde konuştu.

Gelecek için umutlu mesajlar veren kaptan, "Şimdi tek yapmamız gereken hep beraber çalışmaya devam etmek ve Türk futbolunun hak ettiği yerlerde devamlı var olmasını sağlamak. Bu turnuvada emeği geçen hocalarımıza, tüm ekibe, takım arkadaşlarıma, Almanya'da ve evlerinde bizi müthiş destekleyen taraftarımıza çok teşekkürler. Biz birlikte çok güzeliz. Ne mutlu Türk'üm diyene" ifadelerini kullandı.

Çalhanoğlu'nun duygusal paylaşımı, takımın turnuva sürecindeki mücadelesini ve birlik ruhunu vurgularken, gelecek için umutlu bir mesaj da taşıyor.

Kaynak: İHA