Kayseri'de Sürpriz Miting! Genel Başkan Geliyor! Kayseri'de Sürpriz Miting! Genel Başkan Geliyor!

MHP Kayseri İl Başkanlığı’nda iptal edilen Pınarbaşı seçimleri ile ilgili basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Milli Yol Partisi Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Servet Kantekin, MHP Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Menduh Uzunluoğlu, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen ve partililer katıldı.

Basın toplantısında konuşan MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, gerçekleşen yerel seçimlerde Kayserili hemşerilerimiz demokratik iradesini göstermiştir diyerek, “Ne yazık ki Pınarbaşı ilçemizde CHP’li bazı görevlilerin siyasi, ahlak ve nezaketle bağdaşmayacak hukuk dışı eylemleri, haksız olaylara sebebiyet vermiştir. CHP’nin Pınarbaşı seçimlerinde yapmış olduğu hukuksuzluklar nedeniyle seçimler iptal edilmiş, CHP’nin riyakârlıklarla bezeli siyaseti Pınarbaşı’nda ayyuka çıkmıştır” dedi.

Mhp 2

‘Her Bir Helal Oyun Takipçisi Olmaya Devam Edeceğiz’

CHP’li malum görevlilerin usulsüzlükleri,  gayri yasal tutumları ve demokratik olmayan yaklaşımları, seçimlere şüphe düşürmüştür diyen Başkan Demirezen, “Bunun neticesinde ise 2 Haziran’da seçim yenilenme kararı alınmıştır. Pınarbaşılı hemşerilerimiz ve dava arkadaşlarımız müsterih olsunlar. MHP’ye verilen her bir helal oyun takipçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz. İnşallah Pınarbaşılı hemşerilerimiz, 2 Haziran’da bir ve beraber olarak kenetlenecek. Hırsıza, arsıza ve Pınarbaşı’nın huzurunu kaçırmaya çalışan CHP ve anarşist zihniyetine fırsat vermeyecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.  

Kaynak: Özel Haber