Kayseri Erciyesspor'un Süper Lig'de fırtınalar estirdiği zamanlarda birçok yıldız isim transfer etmişti. 2005-2006 sezonuna hızlı bir giriş yapmak isteyen Erciyesspor, transferde gaza bastı. Trabzonspor ve Sakaryaspor kulüplerinde parlayan Emre Toraman 2005 yılında Kayseri Erciyesspor'a imzayı attı. İmza töreninde ise yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir olay yaşandı.

Kariyerinde birçok Süper Lig ve alt lig takımlarda forma giyen Emre Toraman tam 16 farklı takımda oynayarak alışılmadık bir kariyer geride bıraktı. 2017-2018 sezonunda futbolu 39 yaşında bırakan Emre Toraman, Kayseri Erciyesspor'daki imza töreni ile futbolseverleri güldürmüştü. Kayseri Erciyesspor'da 3 sezon geçiren Toraman burada tam 81 maça çıktı.

Kayseri'nin Efsanesi O Listede Zirvede Yer Aldı! Kayseri'nin Efsanesi O Listede Zirvede Yer Aldı!

Emre Toramannnn

Forma Bulamadılar İtalyan Devinin Formasını Kullandılar

2005 yılında Sakaryaspor'dan transfer edilen Emre Toraman, imza töreni için basın dünyasının önüne çıktı. O zamanki kulüp başkanı Erol Bedir,ile yanyana kameralar önüne çıkan yıldız futbolcu görenleri şaşırttı. Kayseri Erciyesspor, forması bulamayan kulüp aynı renkte olan İtalyan devi İnter forması ile Emre Toraman'a imza attırdı. 

Kaynak: ÖZEL HABER