MHP'li Eski Başkandan Dikkat Çeken Açıklama! 'Her Zaman Emrindeyim' MHP'li Eski Başkandan Dikkat Çeken Açıklama! 'Her Zaman Emrindeyim'

İyi Parti’de yapılan genel başkanlık seçimlerinde aday olmayarak dikkat çeken eski Genel Başkan Meral Akşener, yeniden gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin yankıları halen sürerken bir çok iddia ortaya atılmıştı. 

Bunlardan birisi Akşener’in Cumhurbaşkanı Yardımcılığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğü iddia edildi. Akşener’e yakınlığı ile bilinen İyi Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak, “Akşener devlette göreve hazır. Cumhurbaşkanı yardımcılığı teklifi olursa değerlendirilir” diyerek dikkatleri üzerine çekti. 

Gazeteci İsmail Saymaz’ın iddiasına göre Meral Akşener,  Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Cinnah Caddesi’nde bir çalışma ofisi tuttu. Ofisin konumu ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne oldukça yakın olması ile dikkat çekiyor. Akşener’in TBMM’ye yakın bir yerde ofis tutması ise Meral Akşener’in yeni adresi belli oldu söylemlerine neden oldu. Henüz net bir açıklama gelmezken Akşener’in herhangi bir Devlet görevinde yer alıp, almayacağı merak konusu oldu.

Kaynak: haber merkezi