Kayserispor'un başarılı file bekçisi Bilal Bayazit, A Milli Takımın her futbolcunun hayali olduğunu belirterek, 'Ancak her şeyde bir hayır vardır. Bir gün inşallah olur' diye konuştu.

Sarı kırmızılı takımın başarılı kalecisi Bilal Bayazit ve Dimitrios Kolovetsios tarnzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor müsabakasından galibiyetle ayrılmak istediklerini ifade eden Bilal Bayazit, "Zorlu bir maç olacak. Trabzonspor çok iyi bir takım. Ancak iyi hazırlanıyoruz. Biz kendimize güveniyoruz ve kendimizden eminiz. İnşallah da evimizde 3 puanı alabiliriz. Taraftarlarımızdan Allah razı olsun. Burada elimden geldiği kadar iyi performans sergilemeye çalışıyorum. Hocalarımla birlikte çok çalışıyorum. Her geçen gün kendimi geliştirmek istiyorum. İnşallah da sezon sonuna kadar böyle devam edebilirim” dedi.
Milli takım hayali olduğunu söyleyen genç file bekçisi, "Benim gönlüm milli takıma çağrılmak ister. Ancak her şeyde bir hayır vardır. Bir gün inşallah olur” diye konuştu.

Trabzon maçına iyi hazırlanıyoruz

Sarı-kırmızılı takımın 32 yaşındaki savunma oyuncusu Kolovetsios ise, “Bizim için şu anda her şey iyi bir şekilde ilerliyor. Önemli bir mücadeleden, Adana Demirspor maçından çıktık. Motivasyonumuz ve psikolojimiz açısından da önemli bir maçtı. Bu hafta Burak Hoca ile birlikte çok iyi çalışıyoruz" açıklamasında bulundu.

Kayserispor'lu Taraftarlar Memduh Büyükkılıç'a İsyan Etti: Ayıptır! Kayserispor'lu Taraftarlar Memduh Büyükkılıç'a İsyan Etti: Ayıptır!

Video: Emirhan Karapınar

Muhabir: HABER MERKEZİ