Kastamonu’da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Üniversite öğrencisi bir genç kız birlikte yaşadığı sevgilisinden önce psikolojik sonra da fiziksel şiddet gördü. Genç kız yaşadığı korkunç olayı tek tek anlattı.

Kan Donduran İşkence: Genç Kızın kalçasına jiletle Küfür Yazdı!

Kastamonu’da bir genç kız sevgilisinden fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü açıkladı. Genç kız şiddetin yanı sıra kan donduran bir işkenceye de maruz kaldı. Sevgilisi jiletle işkence etti ve ifadesinde iddiaları reddetti. Hâkimi ikna edemeyen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi. Genç kız ise yaşadığı dehşet anlarını anlattı.

11 Kişinin Öldüğü Kazada Tutuklanan Şoförün İfadesi Ortaya Çıktı: Çok Üzgünüm 11 Kişinin Öldüğü Kazada Tutuklanan Şoförün İfadesi Ortaya Çıktı: Çok Üzgünüm

Şiddet Sonrası Ayrılma Kararı Aldı

Erkek arkadaşıyla 2019 yılında Ankara’da tanışan genç kız, üniversitede aynı bölümü kazanarak Kastamonu’ya taşındı. Taşınır taşınmaz aynı evde yaşamaya başlayan gençlerin sonrasında aralarında tartışmalar yaşanmaya başladı.

Yeniden Barıştı

Yaşanan tartışmalar önce psikolojik daha sonra fiziksel şiddete dönüşünce genç kız ayrılma kararı aldı. 8 aylık ayrılık süreci sonrasında genç kızın erkek arkadaşına yeniden şans vermesi üzerine kısa süre sonra şiddet yeniden başladı.

'Bir-iki Ay Yatarım Seni Öldürürüm Diyordu'

Kanal D Haber’de yaşadığı korkunç anları aktaran genç kız, "Kollarıma sigara basmıştı. Çakmağın demir kısmını ısıtıp basmıştı. Doğru düzgün dışarı çıkamıyorum, okula gidemiyorum. Kalçama jiletle ağza alınmayacak bir küfür yazdı. Bir-iki ay yatarım seni öldürürüm diyordu. Daha fazla ceza almasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

Genç kızın erkek arkadaşı iddiaları reddetse de cezadan kaçamadı.

Kaynak: Haber Merkezi