Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve en iyi gündüz kuşağı programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı her bölümüyle gündem olmaya devam ediyor.

Annesini Aramak İçin Programa Başvurdu

Programa bu defa 4 yıl önce Adana’da kaybolan Hamide Kalkan’ın anlattıkları damga vurdu. 18 yaşındaki Sevdiye Bahar 2020 yılının Aralık ayında Adana’da şüpheli bir şekilde kaybolan annesi Hamide Kalkan’ı, aramak için programa başvurdu. Sevdiye Bahar’ın 4 yıldır ulaşamadığı annesini Müge Anlı bir gün içinde buldu. Canlı yayına bağlanan Hamide Kalkan çocuklarıyla görüşmek istemediğini belirtti.  

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 29T171719.306 (1)

‘Beni Bir Erkeğe Sattı’

Kalkan, "Müge Hanım sadece sizinle konuşmak istiyorum" diyerek kızıyla konuşmayı reddetti.

Hamide Kalkan sözlerinin devamında kızının onu evli bir erkeğe sattığını belirterek, “O şahıs beni iyi dinlesin. Müge Hanım ben iki sene önce kızımla görüştüm. Gel yeni bir hayat kuralım, birlikte yaşayalım, mutlu olalım dedim. Kızım 16 yaşındayken beni bir erkeğe sattı. Hem de evli bir erkek. Onu bana tercih etti. Benim için Ekrem önemli sen önemli değilsin sen benim annem değilsin dedi. Benim evlatlarımdan çekmediğim acılar kalmadı. Bu insanlar beni karakola şikâyet ettiler, iftira attılar” diye konuştu.

İbrahim Tatlıses’e Oğlundan Zehir Zemberek Sözler! İbrahim Tatlıses’e Oğlundan Zehir Zemberek Sözler!

‘Ben Bunlara Nasıl Evlat Derim’

Kızını gördüğüne sevinmediğini söyleyen Kalkan, “Hangi evlat annesine el kaldırır? Saçımdan tutup sokaklarda sürdüler. Oğlum yumruk yumruğa burnumu kırıp da ağzımdan kan getirdi. Ben bunlara nasıl evlat derim? Kızımı gördüğüme sevinmedim. Ben böyle evlat istemiyorum. Hiçbirini istemiyorum. Ben kendime yeni bir sayfa açtım. Benim için öldüler” şeklinde konuştu” diye isyan etti.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 29T171918.496 (1)

‘Ne Olur Anne Gel’

Annesinin sözleri duyan genç kız gözyaşlarına hâkim olamadı.

 Annesine çağrı yapan Sevdiye, “Ne olur anne gel, ben her şeyden vazgeçtim. Sonumun ölüm olacağını bile bile geldim. Sen şu an yanındakilerin korkusuyla böyle konuşuyorsun. Biliyorum seni de dövüyorlardı. Çık gel, kurban olayım” dedi.

Kararından dönmeyen Kalkan'ı, Müge Anlı bile ikna edemedi.

Kaynak: Haber Merkezi