Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Hayvanat Bahçesi'nin, Kurban Bayramı’nın 2, 3 ve 4’üncü günleri ziyaretçilerine kapılarını ücretsiz olacağını belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde yer alan ve ev sahipliği yaptığı 153 türde yaklaşık bin 600 hayvanı misafir eden Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi bu bayramda da binlerce ziyaretçisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kayseri Hayvanat Bahcesi5

Bayramın 1. Günü Kapalı Olacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, özellikle bayramlarda vatandaşların yoğun ilgisini gören Hayvanat Bahçesi’nin Kurban Bayramı’nda 1’inci gün kapalı olacağını, 2’nci, 3’üncü ve 4’üncü günlerinde vatandaşlara ücretsiz olacağını açıkladı.

Otomobil Piyasasında Büyük Kriz! Sistemde Sorun Büyüyor! Otomobil Piyasasında Büyük Kriz! Sistemde Sorun Büyüyor!

Başkan Memduh Büyükkılıç, gerekli aşı ve koruyucu uygulamaları ile ilgili veteriner hekimler tarafından titizlikle takip edilen Hayvanat Bahçesi’nin, bayramda da ziyaretçilerini beklediğini belirterek, 3 gün boyunca Büyükşehir Belediyesi'ne ait Hayvanat Bahçesi'nin ziyaretçilerine ücretsiz olacağını belirtti.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ