Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın görevine başladı. İlk mesajı Kayseri’ye huzur getirecek!

Abdullah Avcı: Kayserispor'dan Üstün Oynadık Abdullah Avcı: Kayserispor'dan Üstün Oynadık

Van Emniyet Müdürü iken Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Atanur Aydın, Emniyet müdürlüğündeki törenle görevine başladı.

Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın (4)

Kayseri Emniyet Müdürlüğü protokol giriş kapısında şube müdürleri ve personel tarafından karşılanan Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın çiçek takdim edildi.

Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın (11)

Kendisin de Özel harekât Şube de değişik görevlerde yer alan Atanur Aydın karşılama töreninde bulunan Özel Harekât Polisleriyle yakından ilgilendi.

Karşılama töreni sonrasında gazetecileri makamında kabul ederek sohbet eden Atanur Aydın, Kayseri’deki huzurun devam etmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.

Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın (10)

Van’da saat 23.00’de iki genç kızın şakalaşarak vakit geçirmesini örnek gösteren Atanur Aydın, “Van’daki görevim süresince bu iki genç kızın güvenli bir şekilde sokakta zaman geçirmesi benim şeref madalyamdır. Kayseri sokaklarında da gençlerin suça bulaşmadan güvenli gezebilmesi ilk hedeflerim arasındadır.” dedi.

Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın (13)

Aydın, “Ebeveynlerin sokaklardaki suç ve suçlulara karşı çocuklarından endişe etmeyeceği çalışmalar yapacağız. Kayseri’deki öncelikli hedefimiz ailelerin huzurlu bir yaşam sağlamları ve çocuklarının güvenliği konusunda endişelenmemelerini sağlamaktır.” şeklinde konuştu.

Editör: Ahmet Bolat