Türkiye genelinde olduğu gibi Kayseri’de de sıcaklıklar mevsim normalleri üzerinde seyrediyor. Güneşli havaların etkisi altında olan Kayseri’de, dışarıya çıkacak vatandaşlar için Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü’nden bir uyarı daha geldi.

Önümüzdeki 5 Güne Dikkat! Uzmanında Çok Ciddi Gece Uyarısı Geldi Önümüzdeki 5 Güne Dikkat! Uzmanında Çok Ciddi Gece Uyarısı Geldi

Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü’nün paylaştığı bilgilere Kayseri’de hafta boyunca sıcaklıklar mevsim normalleri üzerinde seyredecek. Az bulutlu ve açık bir havanın hakim olacağı Kayseri’ye ayrıca kuvvetli rüzgar uyarısı da yapıldı. Doğu ve kuzey ilçeler ile yüksek kesimlerde yer yer kuvvetli rüzgar eseceği belirtildi. Çatı uçmaları, ağaç devrilmeleri ve ulaşımda aksamalara karşı tedbirli olun denildi.

Ayrıca Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü, kronik rahatsızlığı olan vatandaşların, yaşlıların ve çocukların saat 11.00 ile 16.00 saatleri arasında açık alanlarda bulunmamaları konusunda dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini duyurdu.

İşte Kayseri’nin 5 Günlük Hava Tahmin Raporu;

Kayseri İçin Önemli Uyarı Geldi! Salı Gününe Dikkat

Kaynak: Haber Merkezi