AK Parti Kayseri milletvekili Sayın Bayar Özsoy, TBMM oturumunda söz alarak gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla işçilerin bayramını kutlayarak sözlerine başladı. 

Bağımsız Filistin Devleti!

İsrail ve Fİlistin meselelerine de değinen Bayar Özsoy, “Siyonist katil İsrail; haydut devlet Amerika ve emperyalist batılı devletlerin desteği ile 209 gündür bebekleri, çocukları, kadınları hasılı genç yaşlı demeden insanları katletmeye devam ediyor. Hepsini şiddetle lanetliyorum. Filistin devletinin en büyük destekçisi olduğumuzu ve her zaman yanında olduğumuzu yinelemek istiyorum. Başkenti doğu Kudüs olan bağımsız Filistin devletinin kurulacağına inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

İşçi Kıyımına Devam Ediyorlar!

Sözlerinin devamında Kayseri’nin Felahiye ve Sarız ilçe Belediyelerindeki işçi çıkarma iddialarını gündeme taşıyan Bayar Özsoy, CHP’liler dün meydanlarda işçi bayramını  kutlayıp ikiyüzlüklerini sergilediler diyerek, “Her zaman işçinin ve emekçinin yanında olduğunu söyleyen CHP zihniyeti, seçim bölgem olan Kayseri’de ilçe belediye başkanlıklarını aldığı yerlerde işçi ve emekçi kıyımına devam ediyor. 

Baki Ersoy, Bu Defa Çok Sert Konuştu Tek Tek Saydı: Şuursuz Adamlar! Baki Ersoy, Bu Defa Çok Sert Konuştu Tek Tek Saydı: Şuursuz Adamlar!

Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy, Felahiye ve Sarız'ı TBMM'ye Taşıdı!
Felâhiye ilçemizde Ramazan Bayramı öncesi 18 işçi ve geçtiğimiz günlerde Sarız ilçemizde 46 işçiyi işten çıkaran CHP’liler dün 1 Mayıs için meydanlarda ikiyüzlülüklerini sergilediler. 
Yeni seçilen belediye başkanları, abileri olan İstanbul ve Ankara büyükşehir belediye başkanlarını örnek alarak yapmış oldukları işçi ve emekçi kıyımını kınıyorum. İşçilerimizin hukuki mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: haber merkezi