Kayseri’ye Uyarı Geldi! Pazar Gününe Dikkat Kayseri’ye Uyarı Geldi! Pazar Gününe Dikkat

Türkiye genelinde sıcaklıklar mevsim normalleri üzerinde seyrediyor. Güneşli havaların etkisi altında olan Kayseri’de de, dışarıya çıkacak vatandaşlar için Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü’nden sık sık uyarılar geliyor.

Son paylaşılan verilere göre Kayseri’de hafta boyunca sıcaklıklar mevsim normalleri üzerinde seyredecek. Az bulutlu ve açık bir havanın hakim olacağı Kayseri’de rüzgar kuzeyli yönlerden esecek.

Meteoroloji Uzmanı Orhan Şen’den Uyarı Geldi!

Meteoroloji Uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ankara, Konya, Kayseri, Eskişehir, Sivas, Çorum, Yozgat, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırıkkale, Karaman, Kırşehir ve Çankırı ile İç Ege, Karadeniz’in iç kesimleri Do Anadolu’nun batısı ve Trakya’ya uyarılarda bulundu.

Orhan Şen, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, “Bugün pazar Doğu Anadolu’nun güneyi dışında ülkede yağış yok Önümüzdeki 1 haftada da yağış görünmüyor. Bugünden itibaren 3 gün İç Anadolu İç Ege, Akdeniz’in ve Karadeniz’in iç kesimleri Doğu Anadolu’nun batısında ve Trakya’da aşırı sıcaklar var” ifadelerini kullandı.

Kayseri, Sivas, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat Ve Aksaray’a Uyarı Geldi! Önümüzdeki 3 Güne Dikkat 1

Kaynak: Özel Haber