31 Mart Yerel Seçimler yaklaşırken Kayseri'nin artık bir değişime ihtiyacı olduğunu bu değişimin CHP ile yaşanacağını ifade eden CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, "Erzincan'da yaşanan olayda ölenlerin yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Kayseri'de bir seçime gidiyoruz. Artık değişim vakti çoktan geldi. Kayseri'de 31 Mart'ta bir değişim olacak. 
Takdir kamuoyunun. Herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'de İstifa Depremi Devam Ediyor! O İsim Kim? İYİ Parti'de İstifa Depremi Devam Ediyor! O İsim Kim?

Daha Mutlu Bir Kayseri İçin

Sosyal belediyecilik kapsamında tüm vatandaşların dertleriyle ilgileneceğini belirten Melikgazi Belediye Başkan adayı Özgür Alçı, "Melikgazi'de sosyal belediyecilik adına bu yola çıktık. Beni bilenler bilir hiç bir zaman inanmadığım işin içinde olmam. 
Bizler bu belediyeciliğe aday olduk. Kazandığımız zaman vatandaşların gerçek dertleriyle ilgilenmek adına sizlere söz veriyorum.Ranta dayalı değil tamamen insana hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Türkiye nim en büyük sorunu depremdir.Yaşadığımız depremi kimse unutamadı. Binlerce vatandaşımız öldü.Deprem bilimciler şehrimizin de birçok yerleşim yerinin altında diri faylar olduğunu belirtiyorlar. 
Kentsel dönüşümde vatandaşa yeni imar alanı oluşturarak daha huzurlu be daha mutlu bir Kayseri için elimizden gelen adımların hepsini atacağız" diye konuştu.

Özgür Alçı

Editör: Ali Yalçıntaş