Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, belediye çalışanlarına enflasyon farkının ödenmesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Seçimden önce 8 bin belediye çalışanı kardeşimize müjde verilmesinin takipçisi olacağını söyledi.

İnsanlar İstikrar İstiyor

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, “İnsanlar istikrar istiyor. İnsanlar hizmet istiyor. Hizmet alabilmek içinde doğru yolun bu olduğunu düşünüyorlar. Bence de haklılar. Bu dönemki belediye başkanlarımız yine liyakatli. Çok kıymetli projelere sahip. Yarım kalan işlerini tamamlamak üzere çok özverililer. Hepsinde çalışkan belediye başkanı profili var. Buda bir fırsat diye düşünüyorum. Tabi ki demokrasinin gereği olarak da başka partilerde başka adaylar var. Ancak biliyorsunuz biz hiç ittifakımızı bozmadık. Bizim ittifakımız herhangi bir menfaate dayanmıyor. Bizim ittifakımız memleketin, devletin ve milletin bekasıyla alakalı, refahıyla alakalıydı.  Ben Cumhur İttifakı’nın Kayseri’de bu seçimlerde 17-0 yapacağını düşünüyorum ve buna çok inanıyorum” şeklinde konuştu.

Kepez Belediye Başkanı Tutuklandı! Özel'den Tepki Gecikmedi Kepez Belediye Başkanı Tutuklandı! Özel'den Tepki Gecikmedi

8 Bin Belediye Çalışanına Enflasyon Farkı Verilecekmi?

Merkez ilçelerde çalışan 8 bin çalışanın ek protokolle enflasyon farkının ödenmesi konusunu belediye başkanlarına ileteceğini dile getiren Milletvekili Ersoy, “Memduh Büyükkılıç Başkanımız başta olmak üzere diğer merkez ilçe belediye başkanlarımıza ek protokolle enflasyon farkının ödenmesi konusunu iletirim. Seçimden öncede 8 bin emekçi kardeşimize bunun müjdesinin verilmesinin de takipçisi olurum. Bu konuda elimden ne gelirse yaparım.” diye konuştu.

Editör: Volkan Türkmenoğlu