6 Mart Çarşamba günü saat 20.30'da gerçekleşeceği duyurulan büyük konser için heyecan doruktaydı. Hadise Kayseri konserini dün akşam gerçekleştirdi. Müzik tutkunları ve şarkıcının hayranları konsere akın etti.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (36) (1)

Biletler Hızla Tükendi

Hadise'nin Kayseri'ye geleceğini duyan herkes büyük bir heyecan yaşarken pop dünyasının yıldız ismi hayranlarıyla buluşacağı haberini paylaştı. Erciyes Kültür Merkezinde başlayacak olan konser etkinliği merak uyandırırken biletler hızla tükendi.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (35) (1)

Kayseri Halkını Büyüledi

Kayserili hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan ünlü şarkıcının konser bileti fiyatı ise oldukça yüksekti. Hadise'nin muhteşem sesi ve sahne şovlarıyla Kayseri halkını büyüledi. Ünlü sanatçının performansı Kayserili müzikseverlere coşkulu bir gece yaşattı.

Erciyes Kültür Merkezinde Konser Verdi

Ağırlıklı olarak Erciyes Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserlerle vatandaşlar eğlenceye doydu. Şarkıları ve dans şovlarıyla milyonların sevgisini kazanan Hadise de Erciyes Kültür Merkezinde konser verdi.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (34) (1)

'Kayseri Bu Akşamı Unutmayacağız'

Hadise, Kayseri konseri için heyecanını dile getiren bir paylaşım yaptı.

Ünlü şarkıcı "Günler öncesinden biletleri tükenen Kayseri konserimiz için heyecanımı anlatamam. Kayseri bu akşamı unutmayacağız" notunu düştü.

Hadise Ve Ekibi Özel Olarak Hazırlandı

Biletleri günler öncesinden tükenen konser için Hadise ve ekibi özel olarak hazırlandı. Aşk Kaç Beden Giyer, Sıfır Tolerans, Prenses, Düm Tek Tek ve daha birçok sevilen şarkısını Kayserililer için söyleyen Hadise sahne şovuyla da göz doldurdu.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (33) (1)

Ünlü Futbolcunun Eski Eşinden Dehşet Veren İntihar İtirafı! Ünlü Futbolcunun Eski Eşinden Dehşet Veren İntihar İtirafı!

'Kayseri Sizi Ve Enerjinizi Unutmayacağım'

Kayseri'deki büyük konser hakkında konuşan Hadise Kayserililere seslendi.
Hadise, "Kayseri sizi ve enerjinizi unutmayacağım" diyerek veda etti.

Editör: Merve Erol