Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde kentsel dönüşüm maksadıyla yapılacak ihalede 1 blok 39 daire için fırsat zamanı..

Kayseri’de Bayram Namazı Saat Kaçta Kılınacak? İşte İlçelere Göre Namaz Saatleri Kayseri’de Bayram Namazı Saat Kaçta Kılınacak? İşte İlçelere Göre Namaz Saatleri

İlçeye bağlı Anbar Mahallesi’nde açık ihale ile yapılacak ihale için tarih belli oldu. Kayseri’nin bir çok noktasında kentsel dönüşümleri devam ederken Melikgazi Belediyesi, açık ihale düzenleyecek.

Kayseri’de Kaçırılmayacak İhale Fırsatı! 39 Daire! (1)

Konuyla alakalı konuşan ve yapılacak ihalenin detaylarını aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu; “Melikgazi’mizi en iyi yerlere taşımak, refah seviyesini yükseltmek için farklı alanlarda çalışmalar yapıyoruz. İlçemizi Türkiye’ye örnek olan belediyecilik anlayışımızla günden güne geliştirmeye, vatandaşlarımıza hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Kentsel dönüşüm bizim için her zaman öncelik verdiğimiz, hassasiyet gösterdiğimiz bir konu. Kentsel dönüşüm ve yenileme çalışmaları ile yepyeni bir vizyona kavuşturduğumuz mahallelerimiz bizleri de vatandaşlarımızı da memnun ediyor.

Kayseri’de Kaçırılmayacak İhale Fırsatı! 39 Daire! (2)

Modern yaşam merkezleri kurarak vatandaşlarımıza güvenilir, nezih konutları kazandırıyoruz. Anbar Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Battalgazi Mahallesi kentsel dönüşüm çalışmalarımız ile Melikgazi’mizin modern yaşam alanlarına dönüşüyor. Depreme dayanıklı, güvenli, nezih, alt yapı sorunu olmayan, yaşam alanı sağlayan konutlarımızı vatandaşlarımıza kazandırarak yaşam standartlarını yükseltiyoruz.

Kayseri’de Kaçırılmayacak İhale Fırsatı! 39 Daire! (3)

Bu kapsamda Anbar Mahallemizde kentsel dönüşüm kapsamında ihale düzenleyeceğiz. 1 blok 39 daire için düzenleyeceğimiz ihalemiz 28 Haziran Cuma günü saat 11.00’de gerçekleşecek. Şimdiden Melikgazi’mize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kurum Bülteni