Evleneceklere Kötü Haber! Bu Masraflar Cebinizi Yakacak Evleneceklere Kötü Haber! Bu Masraflar Cebinizi Yakacak

Öğrenci ve genç dostu hizmet vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini yürüten Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), bu alanda önemli sergileri de sanatseverlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

KAYMEK eğitmeni Funda Uğur’un hazırladığı Esma’ül-Hüsna Sergisi, vatandaşların ve kursiyerlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Hatice Aydın isimli kursiyer, sergiyi herkesin gelip görmesini tavsiye ettikten sonra şunları söyledi: "Buraya KAYMEK ile birlikte geldim, sıcak ve güzel bir ortam. Maneviyatı da yüksek, herkesin gelip görmesini tavsiye ederim. Gayet başarılı, el emeği çok ince düşünülmüş, gayet beğendim" diye konuştu.

Sergi Hüsna

Sergiyi gezerken çok duygulandığını ifade eden Dilek Söylemez ise "Hocalarımızla geldik, çok farklı bir atmosfer. Özellikle Ramazan ayı içerisinde Esma’ül-Hüsna’yı bu şekilde Maraş İşi ile işlemiş, ellerine, emeklerine sağlık, çok duygulandık, tek kelimeyle hayran kaldık" dedi.

 Ziyaretçilerden Diler Ekinci de sergiyi çok beğendiğini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Arkadaşlarla birlikte hep birlikte sergiye geldik. Müthiş bir sergi. Muntazam bir el emeği var. Hocamız kendisi yapmış tek tek. Allah’ın isimleri var. Esma’ül-Hüsna. Besmele ile başlıyor. Çok beğendik. Çok muntazam. Ramazan duygusuna da uygun" ifadelerini kullandı.

Editör: Ülkü Şimşek