Olay, dün saat 14.00 sıralarında, Melikgazi ilçesi Esenyurt Mahallesi Porsuk Sokak'ta meydana geldi. Evli ve 1 çocuk annesi Buse Erkin, kendisini rahatsız ettiği iddiasıyla babası Yunus Yılmaz hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Yılmaz, karara uymayıp kızının yanına gitti. İkili arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma, kavgaya dönüştü. Kavgada Buse Erkin, yerden aldığı taşla babasını başından yaraladı. Yılmaz ise kızını bıçakla yaraladı. Olay sonrası Buse Erkin, bir pide fırına girip, sığındı.

Kızını Bıcaklayan Baba

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerin ilk müdahalesinin ardından Buse Erkin, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, babası Yunus Yılmaz ise Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kızını Bıcaklayan Baba1

Polis Ekipleri Çalışma Başlattı

Kızını bıçaklayan ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Yunus Yılmaz, hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alındı. Ayrıca baba Yunus Yılmaz’ın ‘Kasten yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’, ‘kişilerin huzur ve sükunetini bozma, kötü muamele’ suçlarınsan toplam 38 suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

11 Kişinin Öldüğü Kazada Tutuklanan Şoförün İfadesi Ortaya Çıktı: Çok Üzgünüm 11 Kişinin Öldüğü Kazada Tutuklanan Şoförün İfadesi Ortaya Çıktı: Çok Üzgünüm

Emniyetteki işlemlerimin ardından adliyeye sevk edilen Yunus Yılmaz, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Kaynak: Haber Merkezi