Kayseri İncesu'da O Gelenek Devam Ediyor! 4 Bin Kişiye Dağıtıldı! Kayseri İncesu'da O Gelenek Devam Ediyor! 4 Bin Kişiye Dağıtıldı!

Kayseri'de dün meydana gelen taciz olayından sonra ortalık karıştı. Bugün de devam eden olaylar giderek büyürken Kayseri genelinde internete erişim sorunu yaşanıyor.Dün akşam saatlerinde Danişmentgazi mahallesinde yabancı uyruklun bir şahsın 6 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunması sonucu vatandaşlar sokağa döküldü. Sabaha kadar sakinleşmeyen kalabalık bugün akşam saatlerinde gruplar halinde toplanarak tepkisini göstermeye devam etti. 

Öfkeli kalabalık Kayseri'nin ağırlıklı olan bölgelerinde Suriyelilerin ülkeden gitmesi için sloganlar atmaya devam ederken,  Suriyelilere ait ev ve iş yerlerini de yakıyor. Öfkeli grubu sakinleştirmekte güçlük çeken emniyet güçleri zaman zaman gaz bombası ve biber gazıyla müdahele ediyor.  Akşam 19.00'dan beri saatlerdir Kayseri'de internette erişim sorunu yaşanıyor. Sosyal medyalar başta olmak üzere tüm platformlara erişiminde problem yaşanıyor.

Kaynak: Özel Haber