Kayserililerin Çok Sevdiği O Mekan, Bayram Boyunca Açık Olacak! Kayserililerin Çok Sevdiği O Mekan, Bayram Boyunca Açık Olacak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, planlı olarak su kesintilerine devam ediyor. İçme suyu dağıtımından sorumlu şirket, abonelerine daha sağlıklı, kaliteli ve yeterli miktarda içme suyu temini sağlamak amacıyla  planlı olarak su kesintileri yapıyor. Çalışmalar sırasında yapılacak kesinti öncesinde vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına önceden uyarılar yaparak, vatandaşları bilgilendiriyor.

Melikgazi Su Kesintisi (1)

Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde yapılacak kesinti için vatandaşlara uyarılarda bulunuldu. Kesintinin saatlerini de belirten KASKİ tarafından yapılan duyuruda ise “Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde (Kısmen) içme suyu şebeke iyileştirme çalışmaları nedeniyle 12.06.2024 (ÇARŞAMBA) tarihinde 10.00 - 16.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Özel Haber