Kayseri'de bugün tramvay seferleri passolig kartı olan herkese belirli saatlerde ücretsiz olacağı açıklandı. Açıklamayı sosyal medya üzerinden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç yaptı. 

Kayserispor bugün sahasında alt sıraları yakından ilgilendiren mçta Konyaspor ile karşı karşıya gelecek. Kayserispor'un galibiyet alması halinde bitime 1 hafta kala Sarı-Kırmızılılar ligde kalmayı garantileyecek. Kritik müsabaka 19.00'da başlayacak.

Hacca Giden Hacılar Kaçırıldı Mı? Yeni Fahire Kara Olayları Mı Yaşanıyor Hacca Giden Hacılar Kaçırıldı Mı? Yeni Fahire Kara Olayları Mı Yaşanıyor

Buyuksehir4

Bu maç öncesi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'tan taraftarlara güzel bir haber geldi. Her zaman Kayserispor'un yanında olan ve içeride dışarıda oynadığı maçlarda destek veren Başkan Memduh Büyükkılıç bu önemli karşılaşma öncesi jest yaptı

Başkan Memduh Büyükkılıç, 'Evimizde oynayacağımız Konyaspor maçında şehrimizin marka değeri Kayserispor’umuza gönülden başarılar diliyor, tramvay seferlerini ücretsiz yaptığımız karşılaşmaya tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz' dedi.

Kayseri'de passolig kartı olan tüm sporseverler tramvay seferlerinden 17.00 ile 22.30 arasında ücretsiz kullanabilecek.

Kaynak: ÖZEL HABER