İl Müdürü Livdumlu’nun makamında gerçekleştirilen törene Kayseri Ticaret Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ömer Gülsoy, Kooperatif Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı Bekir Kuzucu, Erol Sırıklı, Mustafa Okutan, Kooperatif Mali Müşaviri Ahmet Tural ile Kooperatif Avukatı İzzet Buzkan katıldı.

Dünya Sağlık Örgütü Uyardı! - Yüksek Salgın Riski Kapıda! Dünya Sağlık Örgütü Uyardı! - Yüksek Salgın Riski Kapıda!

Başkan Gülsoy törende yaptığı açıklamada, şehrin marka değerinin artması adına sanayi ve ticaret sitelerinin çok önemli olduğunu belirtti. Yeni yapılacak olan sanayi sitesinin üyelerine ve şehre yararlı olmasının mutluluğunu yaşadığını belirten Gülsoy," Şehrimizin marka değerini artırılması adına sanayi ve ticaret siteleri çok önemli. Bizlerde üyelerimize, şehrimize yararlı olmak ve ekonomik katkı sağlamak için kurulan Kayseri Ticaret Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinde mutlu bir güne şahitlik ediyoruz.

Kto Arsa

 İmara açılması için 19 kurumdan uzun emekler vererek aldığımız olur görüşü sonucunda Kocasinan İlçesi Buğdaylı Mahallesi Kuzey Çevre Yolu yakınında bulunan hazine arazisinin bugün satış sözleşmesini İl Müdürümüz Sibel Livdumlu ile birlikte imzaladık.

Kto Arsa3

Üyelerimizin bize göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalışıyoruz. En kısa sürede sanayi sitemizin kurulması için çalışmalara başlayacağız. Bu arsanın kooperatifimize verilmesinde başta Çevre Şehircilik ve İklim Değişik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki olmak üzere kooperatifimize katkıda bulunan Kayseri Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Kocasinan Belediye Başkanımız ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerine teşekkür ediyorum. Kuracağımız sanayi sitesinin üyelerimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Editör: Ülkü Şimşek