Böyle İşkence Görülmedi! Böcek Yedirdiler, Kerpetenle Dişlerini Söktüler Böyle İşkence Görülmedi! Böcek Yedirdiler, Kerpetenle Dişlerini Söktüler

Kayseri'de dün akşam yaşanan taciz olayının ardından Türkiye'nin farklı illerindende sesler yükseldi.

Dün Melikgazi ilçesine bağlı Danişmentgazi Mahallesi'nde yabancı uyruklu I.A., 5 yaşındaki yabancı uyruklu çocuğu taciz ederken yakalandı. Olayın ardından toplanan kalabalık grup, tepki göstererek 'suriyelileri istemiyoruz' sloganları attı. Öfkesi dinlemeyen vatandaşların Gerginliği her geçen saat daha da büyüdü. Kayserili Vatandaşlar Suriyelilere ait ev ve arabalara zarar verdi. Sabaha kadar süren olaylar tüm ülkeyi ayağa kaldırdı. Sakinleşemeyen öfkeli grup bugün de eylemlerine devam etmek istedi. Emniyet güçleri geniş çaplı önlem aldı. Vatandaşları sakinleştirmeye çalışan ekiplerin müdahalesi sürüyor.

 'Ülkede Mülteci İstemiyoruz'

Yaşanan bu olayın ardından Türkiye genelindende sosyal medya hesapları üzerinden tepkiler çığ gibi büyüdü. Hatay'da Türk bayraklı konvoy düzenlenmesinin ardından Reyhanlı Belediyesi'nin önünde toplanan vatandaşlar 'Ülkede mülteci istemiyoruz'slogonları attı. 

Kaynak: Özel Haber