Eski model, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya'nın önceki gün kendisine saldırdığı ve balkona kilitlediğini iddia ettiği 16 yaşındaki kızını dersini alması için çocuk esirgeme kurumuna kendisinin teslim ettiğini söylemesiyle ortalık karıştı. Küçük kızın bu olay sonrası söyledikleri şaşkına çevirdi.

Kayserili Modelin Devlet Korumasına Alınan Kızının İfadesi Şok Etti!

Kızı Tarafından Darp Edildiğini İddia Etmişti

Polemikleriyle gündemden düşmeyen eski model Deniz Akkaya yaptığı paylaşımla sosyal medyayı sallamıştı. 16 yaşındaki kızı Ayşe hakkında şaşkınlık yaratacak sözler sarfeden ünlü model telefonunu elinden almak istediği kızı tarafından darp edilip balkona kilitlendiğini iddia etmişti.

Kızılcık Şerbeti'nin Kaoslu Sezon Finalinin Kamera Arkası Olay Oldu! Kızılcık Şerbeti'nin Kaoslu Sezon Finalinin Kamera Arkası Olay Oldu!

"Kendi Rızamla Ben Gönderdim Çocuk Esirgeme'ye"

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın harekete geçmesi üzerine kızı koruma altına alınan Akkaya ise açıklamalarına hız kesmeden devam etti.

Kızının devlet koruması altına alınması hakkında konuşan Akkaya, "Evet, kendi rızamla ben gönderdim Çocuk Esirgeme'ye. Burnu sürtsün diye!" ifadelerini kullandı.

Kayserili Modelin Devlet Korumasına Alınan Kızının İfadesi Şok Etti!

Teyzesinin Kızına Şiddet Uyguladığını İddia Etti

Aynı zamanda bir takipçisinin yorumuna yanıt veren Akkaya babası ve eski eşi hakkında da çarpıcı iddialarda bulundu.
Ünlü model Babası Muzaffer Akkaya'nın kızının velayetini almak istediğini öğrendiğini ancak buna izin vermeyeceğini söyledi. Aynı zamanda babası ve eski eşinin aralarında anlaşma yaptığını iddia etti. Akkaya babasıyla yaşayan teyzesinin kızına şiddet uyguladığını ve boğazına sarıldığını da sözlerine ekledi.

Boğazına Sarılarak Tekme Attığını İddia Etti

Ekol Tv'den Dilek Yaman Demir'in haberine göre Deniz Akkaya'nın devlet koruması altına alınan 16 yaşındaki kızının ise ifadesinde annesinin kendisine ciddi anlamda şiddet uyguladığını ve boğazına sarıldığını söylediği kaydedildi. Akkaya'nın kızı aynı zamanda annesinin kendini önce yere yatırdığını daha sonra boğazına sarılarak ayağı ile kafasını iki üç kez tekmelediğini söylediği öğrenildi. Küçük kızın annesinin elinden kurtulmak için hamle yaptığını daha sonra annesinin balkona kendini attığını söylediği ortaya çıktı.

Kayserili Modelin Devlet Korumasına Alınan Kızının İfadesi Şok Etti!-1

'Babam ile Olan Yazışmalarımı Gördü'

Deniz Akkaya'nın 16 yaşındaki kızı ifadesinde "27 Mayıs günü okuldan erken çıktım, annem taksiyle gelmemi istedi. Üzerimde nakit para olmadığı için eve geç geldim. Deniz Akkaya önce bana tokat attı sonra hakaret ve tehdit etti. Okul çantamdaki termosu bana fırlattı ve çenemi yaraladı. Telefonumu

Kaynak: Haber Merkezi