Kayseri’de İkinci El Araçlarda Yaprak Kımıldamıyor! Kayseri’de İkinci El Araçlarda Yaprak Kımıldamıyor!

Piyade Er Erhan Gürbüz, Hatay'ın Antakya ilçesinde Bohşin 5. Sınır Bölüğü Ziyaret Karakolu'na ait gözetleme kulesi önünde kontrolünü kaybeden traktörün çarpması sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Gürbüz, burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak, şehit oldu.

Kayserili Şehidin Ailesi Acı Haberle Yıkıldı! 2

Şehit Gürbüz için memleketi Kayseri’de tören düzenlendi. Törene, şehidimizin ailesi ve yakınları, dönemin valisi Şehmus Günaydın, Garnizon Komutanı Tuğg.Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğg. Aziz Adalı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Tural, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, mülki ve askeri erkan ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Şahin Güven’in kıldırdığı cenaze namazının ardından şehit Erhan Gürbüz, Kartal Şehitliği’nde dualarla toprağa verildi.

Kayserili Şehidin Ailesi Acı Haberle Yıkıldı! 1

Şehidin Ailesi İkinci Kez Acı Haberle Yıkıldı

Şehit Erhan Gürbüz’ün ailesi aldıkları ikinci haberle yıkıldı. Erhan Gürbüz’ün babası Şehabettin Gürbüz hayatını kaybetti. Şehabettin Gürbüz’ün ölüm haberini Türkiye Harp Malulü Gaziler- Şehit Dul ve Yetimleri Derneği duyurdu. Dernek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kayserili şehit babası vefat etti. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kayseri şube üyesi Şehit Babası Şehabettin Gürbüz vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesine başsağlığı, sabırlar dileriz” ifadelerini kullandı.

Kayserili Şehidin Ailesi Acı Haberle Yıkıldı! 4

Kaynak: Özel Haber